برتری کارواش بخار به نوع اتوماتیک

برتری کارواش بخار به نوع  اتوماتیک

امروزه با افزایش استفاده از بخار در کارواش ها روش های قدیمی که از آب استفاده می شد جز در موارد خاص دیگر برای یک دارنده اتو کارواش زیاد مقرون بصرفه نمی باشد.

در کارواشهای نوع  اتوماتیک  که نیاز به فضای وسیع و تجهیزات پر هزینه ای دارند  اگر درآمد متوسط بالای چند میلیون در ماه  داشته باشند ، نسبت به سرمایه گذاری چند صد میلیونی آنها قابل قبول نمی باشد.

همچنین در این کارواش ها مواردی مانند مصرف زیاد برق و خرابی دستگاههای اتوماتیک  و همچنین نیاز به استفاده از فضای زیاد و در نتیجه  اجاره زیاد مکان  همه و همه  دلایل افزایش هزینه و در نتیجه  کاهش میزان سود خواهد بود.

از دلایل دیگر برای مشکلات کارواش های اتوماتیک می توان به استفاده از مواد شوینده و حلال های صنعتی مضر نام برد که هم به محیط زیست و سلامتی انسان صدمه می زند و هم در بلند مدت سبب کاهش کیفیت تجهیزات و رنگ ماشین می شود.

همچنین در زمینه کاربردی نیز به علت طولانی بودن مراحل و ایجاد زمان شستشوی زیاد سبب کاهش سرعت انجام کار و در نتیجه نارضایتی مشتری و از طرف دیگر نیز افزایش هزینه ها می گردد.

لذا پیشنهاد می شود از خریداران کارواش های بخار باشید.

3 پاسخ
  • مديريت
   مديريت says:

   ضمن تشکر از توجه شما

   به اطلاع می رساند با توجه به اینکه در سال های اخیر استفاده از بخار برای شستشو در بخش های مختلف عمومی مورد نظر قرار گرفته است لیکن برای این تکنولوژی هنوز طرح مشخصی در ماشین آلات اتوماتیک مشاهده نشده است.

   لازم بذکر است اخیرا برخی از شرکت های تولید کننده کارواش های اتوماتیک به دنبال انجام طراحی جدید و استفاده از بخار می باشند.

   پاسخ دادن
  • مدیریت
   مدیریت says:

   با سلام
   ضمن تشکر به اطلاع می رساند تا به حال طراحی و ارائه کارواش اتوماتیک با تکنولوژی بخار توسط هیچ شرکت خارجی و داخلی مشاهده نشده است
   البته در برخی موارد طرح های ترکیبی وجود دارد که بیشتر در مرحله طرح و ایده می باشند.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *