کارواش بخار چیست؟

تجهیزات کارواش بخار برای تمیز کنندگی سریع تر، ایمن تر و با کیفیت بالا

کارواش بخار به سرعت یکی از راه های مطمئن برای نگهداری از خودروها به شکل مناسب هم برای داخل شویی و هم روشویی شده است. کارواش بخار دقیقا به چه چیزی گفته می شود.

تمیز کردن با کارواش بخار چیست؟

کارواش بخار پروسه استفاده از بخار برای تمیز کردن داخل و بیرون ماشین است. بخار حرارت بالا یک عامل حیاتی در صنعت پاک کنندگی است که عمدتا به دلیل اثربخشی و قابلیت های بهداشتی آن است. صنعت کارواش در حال حاضر با استفاده از تمیز کننده های بخار در یک مسیر مهم برای ارائه نتایج تمیزکنندگی با کیفیت بالا، قرار گرفته است.

steam-cleaning

چه طور کار می کند؟

کارواش بخار از یک استیم جت برای داخل و بیرون ماشین استفاده می کند. در صورتی که به شکل صحیح و با استفاده از بهترین دستگاه، کارواش بخار انجام شود، پروسه تمیزکنندگی کاملا ایمن خواهد بود. مزیتی که به استفاده از دستگاه های تمیزکننده بخار اضافه شده این است که آن ویژگی هایی مطابق با اصول بهداشتی و بوزدایی را ارائه می کند که می تواند تاثیر بالای آن را برای اتومبیل های با بوی بد به اثبات برساند.

نکته کلیدی دیگر کارواش بخار دوستدار محیط زیست بودن آن است. ممکن است بپرسید چطور؟

ایمن و دوستدار طبیعت

سیستم های پاک کننده بخار از آب خیلی کمی برای شستشوی ماشین استفاده می کنند و همین مانع ایجاد فاضلاب می شود. آن می تواند نتایج پاک کنندگی حیرت آوری را به بار بیاورد. آن همچنین از هیچ ماده شیمیایی یا شوینده های قوی که به رنگ ماشین آسیب می رسانند و عمر آن را کاهش می دهند استفاده نمی کند.

در مقایسه با کارواش های معمولی ،کارواش ها از دستگاه های کارواش بخار برای تمیز کردن ماشین ها استفاده می کنند چرا که آن کثیفی و فاضلاب کمتری دارد، ایمن است و تمیزکنندگی فوق العاده و سریع تری دارد.

رفع برخی شایعات
آیا شستشو با بخار ماشین را خش دار می کند یا به رنگ آن آسیب می رساند؟

این حرف ها به اشتباه جا افتاده اند و این قضیه بارها توسط کارواش های حرفه ای به اثبات رسیده است که شستشو با بخار نمی تواند سبب ایجاد خراش روی سطح ماشین شود. بخار به آرامی روی سطح ماشین عمل می کند و هیچ تماس مستقیمی از تجهیزات با سطح ماشین وجود ندارد.

خراش ها به وسیله ذرات گرد و غبار وقتی که روی سطح مالیده شوند به وجود می آیند.

با استفاده از بهترین تجهیزات کارواش بخار و اطمینان از درجه فشار و دمای مناسب اقدام به حذف این ذرات نمایید. پس از آن دستمال ها و حوله های میکروفیبر می توانند برای خشک کردن و پالیش سطح استفاده شوند.

ما این محصولات را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا:

  • می توانید خاک، چربی و دیگر آلاینده ها را به سرعت تمیز کنید. بدون نیاز به دفترچه راهنما
  • حداکثر بهره وری را ارائه می دهد
  • دسترسی بهتری را ارائه می دهد و برای استفاده راحت است.
  • حتی می تواند برای وسایل نقلیه بزرگ هم استفاده شود.

کارواش بخار هیچ گونه آسیبی به رنگ ماشین نمی رساند.

رنگ ماشین در برابر آب و هوا بسیار مقاوم است و برای مقاومت در برابر مشکلات جوی ساخته شده بنابراین می تواند حداکثر گرما و سرما را تحمل کند.

بخار خارج شده از دستگاه های کارواش بخار دوستدار محیط زیست است، انرژی کمی دارد و بنابراین هیچ ضربه ای روی رنگ اتومبیل نمی زند.

اما مطمئن باشید انتخابی که کرده اید ویژگی های مناسبی برای استفاده در صنعت کارواش دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *