خیلی از مشتریان سوالی که مطرح میکنند این است که آیا کارواش بخار به تنهایی کافی است یا باید کارواش سنتی آب نبز در کنار آن دایر باشد؟

برای پاسخگویی باید عرض کنیم که این بستگی به نوع عملکرد و خصوصیات آب و هوایی منطقه جغرافیایی محل کار شما  و شدت کثیفی دارد.
در حالت معمول در نقاط گرم و خشک استفاده از بخار به تنهایی برای روشویی به دلیل اتلاف وقت و هزینه به نسبت اجرت های اخذ شده، مقرون به صرفه نیست لذا در ارائه خدمات روشویی بدنه ماشین ابتدا از آب استفاده می گردد و در آخر برای ایجاد جلای رنگ و از بین بردن جرم های ریز روی بدنه از بخار استفاده می گردد.

البته در مناطق مرطوب و شرجی ظاهرا نیاز کمتری به آب می باشد و بخار می تواند به تنهایی مناسب باشد.

از زمان ثبت خرید و سفارش بطور معمول برای ساخت دستگاه ۲ الی ۳  هفته زمان نیاز می باشد (در صورت بالابودن ترافیک تولید ممکن تا ۴ هفته نیز زمان ببرد) ولیکن در حالت متعارف و نرمال این زمان حدود ۱۵ روز کاری می باشد.

پس از تحویل دستگاه زمان لازم برای نصب در محل به بسته وضعیت آماده بودن فضا و امکانات ۱ الی ۳ روز ممکن است زمان ببرد (چون دستگاه در کارخانه قبلا راه اندازی شده است لذا راه اندازی در محل فقط شامل نصب اتصالات و روشن کردن و آبگیری خواهد بود).

لذا با احتساب زمان انتقال دستگاه ، بطور معمول کل زمان مورد نیاز می تواند در مدت ۲۰ روز کاری انجام شود.

البته موارد ذکر شده برای دستگاه پکیج کارواش بخار استاندارد بود ولیکن برای دستگاه بخارشوی سیار کارواش به دلیل اینکه نیاز به نصب و راه اندازی خاصی ندارد زمان ۱ الی ۳ روز پیش بینی شده حساب نخواهد شد .

سوال و جواب ها مشکل شما را حل نکرد ؟

چندین راه برای ارتباط با وجود دارد

نیاز به پشتیبانی دارید؟

شما می توانیدبا استفاده از فرم تماس با ما مشکلات خود را اطلاع دهید.

نیاز به پشتیبانی دارید؟

شما می توانیدبا استفاده از فرم تماس با ما مشکلات خود را اطلاع دهید.