کارواش بانوان

اداره کارواش توسط بانوان در شهر تبریز

امروزه برای اینکه از توانایی های بانوان و زنان در تمیزی و نظافت بهره بیشتر گرفته شود به استفاده از نیروهای زن بجای مرد در کارواش ها و محل های شستشوی ماشین ها روی آورده شده است

زنان بطور طبیعی خیلی بیشتر از مردان دقت و ظرافت در کار دارند لذا بهره بردن از آنها در امور نظافت کیفیت کار را بالا خواهد برد

اخیراً در شهرهای مختلف از جمله تهران مشهد و تبریز این کار صورت گرفته شده است و تصاویر زیر نمونه فعالیت این بانوان زحمتکش رادر زمینه کارواش نشان می دهد.

nano-01.steamwash

کارواش بانوان

nano-01.steamwash

nano-01.steamwash

nano-01.steamwash

nano-01.steamwash

nano-01.steamwash

کارواش گرانقیمت

کارواش پردرآمد و گران با قیمت بالا

به تازگی در اسکاتلند یک  کارواش پردرآمد و گران تاسیس شده است که مبالغ باورنکردنی از صاحبان خودرو دریافت می کند. این کارواش برای یک شست شوی کامل هزینه ای نزدیک به ۱۵۰ هزار دلار دریافت می کند که هم قیمت یک خودروی اسپرت است.

کارواش پردرآمد و گران

کارواش پردرآمد و گران

“پاول ویلکینس” که صاحب این کارواش است در مورد قیمت بالای شست شو اینگونه توضیح می دهد که این کارواش برای رانندگان ساده ساخته نشده است بلکه برای افرادیست که کلکسیون هایی از خودروهای قدیمی را نگه می دارند و نمی خواهند ذره ای کثیفی روی خودرویشان باشد.

این کارواش آخرین سیستم های شست شو را در اختیار دارد و همچنین برای آنکه آسیبی به خودروهای گران وارد نشود در اتاقک های مخصوص آن ها را نگه داری می کنند. صاحب کارواش می گوید سالانه شاید سه خودرو را با این قیمت بتوانیم بشوییم.

nano-01.steamwash

» خودرو های لوکسی که به پردرآمد ترین کارواش دنیا می‌روند

برای مالکان خودروهای لوکس همچون بوگاتی ویرون ، ونینو ، و استون مارتین ۷۷ – ۱ نگهداری و شستشوی اتومبیل به دغدغه ی بزرگی تبدیل شده است چرا که برق انداختن و تمیز کردن این مدل ها در کارواش های معمولی ممکن نیست و نیازمند افراد با تجربه است.

«آلتیمیت شاین کارواش» نام یک  کارواش پردرآمد و گران در پایتخت اسکاتلند است که با دریافت ۱۵۳ هزار دلار خودروهای سوپر لوکس را فقط تمیز می کند!

«پل ویلکینز» مالک این کارواش ادعا کرده که برای هر دلاری که از مشتریانش دریافت می کند ،‌ بهترین خدمات را ارائه می دهد. او همچنین آمادگی سرویس دهی در کشورهای دیگر جهان را دارد و معمولا مشتریانی ثروتمند از میان کشورهای عربی دارد.

«ویلکینز» از مواد خاص و گرانقیمت برای تمیز کردن بدنه ،‌چرخ ها و اتاق خودروها استفاده می کند.

او می گوید ‌: “بدنه این خودروها معمولا با یک پولیشر (براق کننده) (Carnauba wax) گران قیمت به نام «واکس کارنابا» حاوی الکل هم است تمیز و برق انداخته می شود. ”

این واکس از برگ بلندترین درختان برزیل تهیه می شود و ۹۹ هزار و ۷۰۰ دلار قیمت دارد . این  واکس قابلیت استفاده برای بدنه و چرخ ها و بخش جلویی فرمان را دارد. نمونه معطر این واکس کمی گرانتر است و باید با دقت زیادی مورد استفاده قرار بگیرد.

بقیه دستمزد هم برای کارگر و حمل و نقل گرفته می شود.

منبع :

گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران

دروغگویی و سودجویی در کارواش بخار غیر استاندارد

متاسفانه افراد فرصت طلب از سال گذشته با هدف سودجویی و با استفاده از تولید زیر پله ای  اقدام به ساخت دیگ و فروش مولد های بخار طرح عمودی با ساختمان کاملا غیر استاندارد نموده و با بهره گرفتن از روش های بسیار ضعیف و فریبکارانه مختلف مانند  ایجاد شبکه هرمی و تبلیغات ایمیلی جذاب اقدام نموده اند

جالب اینکه اخیرا پس از اطلاع رسانی این شرکت در خصوص کارواش های بخار غیر استاندارد این افراد اقدام به ارائه دلیل کردند که بسیار جای تاسف دارد

این افراد سود جو مدعی شدند که دستگاه تولید شده توسط ایشان کارواش بخار است و محصولات این شرکت دیگ بخار است ؟؟؟

نکته اول: آیا فرقی بین یک دستگاه مولد بخار یا دیگ بخار و یک دستگاه کارواش بخار وجود دارد؟

پاسخ : یک دستگاه کارواش بخار یعنی یک تولید کننده بخار برای مصرف در کارواش .

از نکات مهم این مولد بخار این است که دما از ۱۶۰ درجه افزایش نیابد زیرا بالاتر از آن باعث صدمه به برخی قسمت ها خصوصا اجزای پلاستیکی می شود

از کجا بدانیم دمای بخار کمتر از این است یا بیشتر ؟

برای این منظور پیشنهاد می شود مطلب های ذیل را بخوانید.

*-دمای بخار چگونه تعیین می شود؟

*- دمای بخار در خروجی نازل کارواش بخار

حال با توجه به مطالب ارائه شده متوجه شده اید که صحبت های انجام شده در خصوص بالابودن دمای بخار تولید شده توسط دیگ یا هر نوع مولد بخار دیگر ، فقط چیزی جز فریبکاری نیست.

نکته دوم:

نگاهی به تصویر ارائه شده توسط سودجویان در ذیل بیاندازید:

کارواش بخار غیر استاندارد
همانطور که مقایسه بین دو تصویر واضح و آشکار است در طرف راست تصویر دیگ های کارواش بخار سودجویان و طرف چپ هم یک نمونه دیگ غیر استاندارد کارگاهی است.

خودتان قضاوت کنید مشخص است که فرد سودجو با ایجاد یک فریم و قاب فلزی روی بدنه خارجی این دستگاه قصد فریبکاری را دارد.

 مشکلات بسیار خطرناک این دیگ های بخار غیر استاندارد در سایت بخارشو صنعت قبلا ارائه شده است که خواهشمند است اگر بفکر سلامتی و جان خود و دیگران هستید حتما مطالعه بفرمایید.

این مطالب ادامه دارد …