محصولات کارواش بخار صنعتی ژنراتوری

کارواش بخار صنعتی دو نازله

کارواش بخار صنعتی ژنراتوری طرح کوچک

این دستگاه بیشتر برای کسانی مفید است که به دنبال استفاده از بخار برای کارواش های بخار و انجام امور خشک شویی و یا جلادهی بدنه و پاک کردن موتور می باشند استفاده از این دستگاه برای کاربردهای دیگر نیز مانند شستشوی مبلمان، دکوراسیون داخلی، داخل وسایل نقلیه مانند اتوبوس، قطار، مترو و هواپیما نیز مناسب می باشد.

بخار تولید شده توسط این دستگاه قابل تنظیم در فشارهای استاندارد بوده و به راحتی با شیلنگ مخصوص به محل مصرف قابل انتقال است.

در این دستگاه حجم تولید بخار به حدی است که خیلی از کاربردهای عمومی شستشو و ضدعفونی و پاک کنندگی را به راحتی به انجام می رساند.

کارواش بخار صنعتی طرح متوسط سه کاره

کارواش بخار صنعتی طرح متوسط

طراحی مهندسی این محصول به گونه ای انجام شده است که قدرت تولید و ذخیره بخار در آن افزایش یافته است.

استفاده برای کارواش های بخار، جهت انجام خدمات خشکشویی داخل، روشویی بدنه و موتور شویی با این مدل با افزایش قدرت تولید بخار امکان پذیر می باشد.

استفاده از کارواش بخار صنعتی فشار قوی طرح متوسط برای خدمات دیگر بخارشویی عمومی و اختصاصی نیز امکان پذیر است.

فشار بخار استاندارد این دستگاه ۱ الی ۶  اتمسفر می باشد لذا دمای بخار خروجی در نقطه خروجی نازل بین ۱۰۰ الی ۱۶۰ درجه قابل تغییر و تنظیم می باشد.

کارواش بخار صنعتی فشار قوی چهار نازله سه کاره

کارواش بخار صنعتی طرح سوپر

در طراحی این مدل از کارواش بخار صنعتی قدرت بخاردهی دستگاه نسبت به مدل متوسط افزایش چشمگیری پیدا کرده است به نحوی که امکان استفاده چهار کاربر همزمان از این دستگاه وجود دارد و لازم به ذکر می باشد که تولید دستگاه کارواش بخار صنعتی سوپر برای استفاده همزمان بیش از چهار نفر نیز امکان پذیر بوده و مشخصات فنی به زودی ارائه خواهد شد

کارکرد این محصول مانند مدل های دیگر به صورت کاملا اتوماتیک می باشد و همچنین کارواش بخار صنعتی سوپر نیاز به نصب، راه اندازی و تاسیسات ویژه ای ندارد.

توجه توجه

دستگاه کارواش بخار صنعتی سوپر دارای امکانات بسیار منحصربفردی می باشند که در هیچ محصول مشابهی وجود ندارد.