محصولات پکیج کارواش بخار

پکیج کارواش بخار افقی

پکیج کارواش بخار طرح افقی ثابت

این محصول با هدف تولید بخار با حجم بالا و کیفیت مناسب در کارواش برای روشویی ، موتورشویی و داخل شویی طراحی و تولید شده است

این طراحی که بصورت افقی می باشد دارای دو مزیت بسیار مهم ذیل نسبت به طرح های عمودی است:

*- راندمان حرارتی بسیار بالاتر است و لذا مصرف سوخت در این طرح نسبت به برخی مدل های غیر استاندارد تا سه برابر کاهش یافته است

*- ایمنی در این طرح در حد بسیار بالایی افزایش یافته است.

پکیج کارواش بخار طرح عمودی

پکیج کارواش بخار طرح عمودی ثابت

این محصول برای استفاده در کاربرد های کوچک طراحی و تولید گردیده است و از امکان نصب روی شاسی متحرک نیز برخوردار می باشد.

این کارواش بخار استاندارد در طرح عمودی یا ایستاده مطابق استاندارد ملی ایران به شماره ۴۲۳۱ طراحی شده و تمام عملکرد آن اتوماتیک می باشد.

کارواش های سواری که تعداد موارد شستشو در آنها از یک مورد در ساعت تجاوز نمی کند و تعمیرگاه ها و اتو سرویس ها و برخی موارد صنعتی از مهم ترین مصرف کنندگان این محصول می باشند.

پکیج کارواش بخار طرح افقی

پکیج کارواش بخار طرح افقی قابل حمل

گسترش استفاده از کارواش بخار سبب طراحی نوع متحرک و نوع ثابت آن شده است . در کارواش بخار یا بخار شوی متحرک تجهیزات بر روی شاسی مخصوص چرخ دار سوار شده و این پکیج به راحتی به محل های مورد نظر قابل حمل است.

برای استفاده از کارواش بخار متحرک مخزن ذخیره سوخت و تانک ذخیره آب باید پر شوند و در محل استفاده از کارواش بخار پرتابل باید امکان اتصال مدار فرمان دستگاه به برق را دارا باشد.

توجه : این محصول بدلیل اینکه مولد بخار می باشد و نیازمند داشتن مخزن ذخیره بخار می باشد در گروه مخازن تحت فشار می باشد لذا فقط تولید کنندگانی مجاز به تولید می باشند که دارای پروانه و مجوز از سازمان ملی استاندارد باشند.

پکیج کارواش بخار طرح عمودی قابل حمل

پکیج کارواش بخار طرح عمودی قابل حمل

گسترش استفاده از کارواش بخار سبب طراحی نوع متحرک و نوع ثابت آن شده است. در کارواش بخار یا بخار شوی ثابت تجهیزات بر روی شاسی ثابت نصب گردیده که در محل مورد نظر در محل کارواش نصب می گردد.

محل نصب کارواش بخار باید از جهت نزدیکی به مخزن سوخت، منبع آب و از همه مهم تر مسیر انتقال بخار به محل مصرف در کارواش مورد توجه قرار گیرد.

پکیج کارواش بخار نصب شده روی وانت سیار

پکیج کارواش بخار طرح عمودی سیار روی وانت

گسترش استفاده از کارواش بخار سبب طراحی نوع متحرک و نوع ثابت آن شده است . در کارواش بخار یا بخار شوی پرتابل مخصوص نصب بر روی نیسان وانت و همچنین روی وانت پیکان و مزدا ، تجهیزات کامل شامل منبع سوخت رسانی ، منبع تامین آب و همچنین مولد برق بر روی شاسی وانت سوار می شود.

در این روش تجهیزات بوسیله مدار فرمان مخصوص بصورت تمام اتوماتیک کنترل می گردند و همچنین لوله کشی و اتصالات خروجی بخار و مدار کار دستگاه نصب می گردد.

برای استفاده از کارواش بخار پرتابل روی وانت ، مخزن ذخیره سوخت و تانک ذخیره آب باید پر شوند و این نوع از کارواش بخار پرتابل توانایی کار در هر محلی را دارا می باشد.

پکیج کارواش بخار طرح سوپر

پکیج کارواش بخار بهینه شده طرح سوپر

این محصول با هدف افزایش در ظرفیت خروجی و توانایی کار همزمان از ۶ شیلنگ تا بیش از ۱۵ نفر کاربر لانس شیلنگ بخار طراحی شده است.

از دیگر خصوصیات مهم این محصول طراحی باکس افزایش راندمان بوده که سبب کاهش بیشتر در مصرف سوخت شده است.